ОШ "Никола Тесла", Винча

esdnevniklogo
large Google Classroom
rasporednastave 1
asdad

♥ ОШ "Никола Тесла" Винча ♥

za osmake

logo mpntr.png
1 39 (2)

Бројач посета

1361274

Учење на даљину

ucenje na daljinu

Изградња ОШ „Никола Тесла” у Лештанима

 

20210327 201201

COVID - 19 едукативни материјал

Календар

пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ШКОЛСКЕ ВАННАСТАВНЕ АКТИВНОСТИ

ПЛАН ВАННАСТАВНИХ И СЛОБОДНИХ АКТИВНОСТИ

УЧЕНИКА 2022/2023.

 

Предметне слоб. акт.

Реализатори

Историјска секција

Стела Бошњак,Невена Јокановић, Бранислав Живковић и Драгана Мегла 

Географска секција 

Дивна Баштовановић,Јована Илић, Далиборка Турајлић и Биљана Ђурђевић- Ковић

Биолошка секција 

Славица Младеновић,Јована Лајхнер,Сандра Бабић,Ивана Живанчевић и Ивана Јанковић                               

Клуб љубитеља француског језика

Милица Крсмановић 

Секција енглеског језика

Биљана Бранковић и Наташа Ђаниш

Секција енглеског језика- Мултимедијални приступ

Биљана Бранковић

Физиматика

Татјана Војиновић

Хемијска секција

Драгана Живковић и Драгољуб Чупковић 

Културно уметничке слоб. акт.

Руководилац

Ликовна секција

Тања Илић и Тања Николић

Керамичка секција

Дражена Трајковић 

Драмска секција

Милица Живановић и Маја Исаеска

Рецитаторска секција 

Силвана Христов ,Тања Арсић, Богдан Јукић Милица Живановић и Слободанка Чокеша

Новинарска секција 

Милица Живановић

,,Винчанско писмо“

Бранка Алимпијевић

Припрема програма за Дан школе

СилванаХристов и Оливера Кличковић

Припрема програма за Светог Саву

Слободанка Чокеш и Богдан Јукић

Техничке и радно-производне слоб. акт.

Реализатори

Архитектура и грађевинарство

Жарко Станковић

Мултидисциплинарна секција 

Јелена Динић

Папирно  моделарство  

Андријана Марковић,Зорица Радивојевић, Ненад Бјелобаба,Жарко Станковић и Вера Трендафилоски

Ракетно моделарство   

Зорица Радивојевић  и Милош Ђорић

Екологија и рециклажа

Вера Трендафилоски 

Микробит секција

Милица Штрбац

Саобраћајна секција

Маја Маринковић

Роботика

Томислав Теофиловић 

Програмирање

Ивана Антић

Спортско-рекреативне слоб. акт.

Реализатори

Атлетика и кошарка (дечаци)

Станица Јанковић 

Кошарка девојчице и џудо

Сузана Момић 

Одбојка дечаци ,спортска гимнастика и стрељаштво

Слободан Животић 

Стони тенис и рукомет дечаци

РасткоГулан 

Рукомет девојчице и атлетика

Дубравка Косић

Одбојка девојчице и пливање

Михаило Миловановић

Фудбал дечаци и фудбал девојчице

Александар Марковић

Слоб. акт. ученика млађих разреда

Реализатори

Литерарна секција

Данијела Миљковић и Светлана Пантић

Ликовна секција

Лидија Сојкић,Биљана Милев,Бојана Лековић, Драгана Радмановић,Мирјана Илић,Снежана Калађурђевић,Вера Танасијевић,Сања Злата-новић,Весна Писаревић,Драгана Станковић, Љиљана Живановић,Ђорђе Јеремић,Татјана Јовановић Павловић ,Весна Ивић, Дражена Вјештица и Светлана Суводолац

Секција-Мали креативци

Славица И.Младеновић и Весна Ђорђевић

Математичка секција

Весна Будимир,Тања Перишић,Маја Димић и Весна Арсић

Драмско рецитаторска секција

Милица Матичић, Гордана Томић,Татјана Ма-ксимовић, Дубравка Плавшић,Јована Петровић, Јасмина Пантић и Јасмина Васковић

Музичка секција

Иван Топаловић, Стефан Степановић,Љиљана Живановић, Татјана Б.Павловић и Виолета Сандуловић 

Спортска секција

Валентина Шрбић,Весна Путниковић,Мелита Петковић и ДраганВукомановић

Новинарска секција

Слађана Ивановић

Мали фолклор 

Кристина Живковић