ОШ "Никола Тесла", Винча

esdnevniklogo
large Google Classroom
rasporednastave 1
asdad

♥ ОШ "Никола Тесла" Винча ♥

za osmake

logo mpntr.png
1 39 (2)

Бројач посета

1359891

Учење на даљину

ucenje na daljinu

Изградња ОШ „Никола Тесла” у Лештанима

 

20210327 201201

COVID - 19 едукативни материјал

Календар

пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Стручна већа

РУКОВОДИОЦИ У СТРУЧНИМ ОРГАНИМА

Руководилац стручног већа за разредну наставу:

Биљана Милев – одељењски старешина II /2 разреда

 

РУКОВОДИЛАЦ 1.РАЗРЕДА: Драгана Станковић

РУКОВОДИЛАЦ 2.РАЗРЕДА: Данијела Миљковић

РУКОВОДИЛАЦ 3.РАЗРЕДА: Весна Писаревић

РУКОВОДИЛАЦ 4.РАЗРЕДА: Бојана Коџић

Руководилац стручног већа 1. разреда: Драгана Станковић

Чланови стручног већа: Драгана Станковић, Вера Танасијевић, Татјана Максимовић, Сања Златановић, 

Иван Топаловић, Татјана Павловић, Светлана Суводолац, Драган Вукомановић, Виолета Сандуловић, Јасмина Пантић, Стефан Степановић и Марија Тракиловић

 

Руководилац стручног већа 2. разреда: Данијела Миљковић

Чланови стручног већа: Љиљана Живановић,Биљана Милев,Светлана Пантић,Маја Димић,Данијела Миљковић,Драгана Радмановић, Славица Младеновић Ивановић,Весна Арсић,Мирјана Илић,Јасмина Васковић,Кристина Радовановић и Дражена Вјештица

 

Руководилац стручног већа 3. разреда- Весна Писаревић

Чланови стручног већа : Дубравка Плавшић, Милица Матичић, Весна Будимир, Гордана Томић, Слађана Ивановић, Весна Писаревић, Весна Ивић,  Весна Ђорђевић,Татјана Брадић, Анђела Топаловић, Јована Петровић, Милица Веселиновић

 

План рада стручног већа 4. разреда за школску 2022/23. годину

 Руководилац стручног већа: Бојана Коџић Чланови стручног већа : Снежана Калађурђевић, Тања Перишић, Татјана Јовановић, Лидија Сојкић, Бојана Лековић, Гордана Тошић,Ђорђе Јеремић, Валентина Шербић, Мелита Петковић и  Весна Путниковић.

 

ОДЕЉЕЊСКА ВЕЋА 5 - 8.  РАЗРЕДА

Руководиоци Одељењског већа за пети разред Жарко Станковић и Далиборка Турајлић

Руководиоци Одељењског већа за шести разред Наташа Миодраговић и Сузана Дојчиновић

Руководиоци Одељењског већа за седми разред Слободанка Чокеша и Љубица Крстић

Руководиоци Одељењског већа за осми разред Југослава Аћимовић и Татјана Арсић

 

 

Стручно веће за области језика. 2022-2023

Руководилац-Марина Попађиноски

    Стручно веће за области језика чине:Богдан Јукић,Силвана Христов,Милица Живановић,Оливера Кличковић,Маја Исаеска,Сузана Дојчиновић,Наташа Миодраговић,Татјана Арсић,Марина Попађиноски, Слободанка Чокеша,Љиљана Николић,Биљана Бранковић,Марија Ристић-Животић,Наташа Ђ.Митровић, Милена Ћендић,Зорица Брцан,Бранка Мијовић,Љубица Крстић,Мирјана Личина,Драгана Ристић,Марина Лукић Марјановић,Јелена Суботић, Данијела Миликић,Милица Крсмановић и Дејан Јабучанин

Стручно веће за област природних наука

Руководилац већа: Драгољуб Чупковић

Стручно веће природних наука чине: Ивана Живковић, Весна  Слијепчевић, Александра Борисов, Драган Павловић, Марина Петковић, Зорица Јанковић,Jелена Аћимовић, Маја Мартић, Татјана Војиновић, Милица Симић, Сузана Ристић, Ивана Живанчевић, Славица Младеновић, Ивана Јанковић, Јована Лајхнер, Сандра Бабић, Драгана  Живковић, Драгољуб Чупковић,Југослава Аћимовић и Јелена Николић

 

Стручно веће историје и географије

2022-23.

Руководилац већа: Д. Баштовановић

             Чланови стручног већа:Дивна Баштовановић, Биљна Ковић Ђурђевић, Далиборка Турајлић,                                                                             Јована Илић, Невена Јокановић, Драгана Мегла, Стела Бошњак и Бранислав Живковић

 

Стручно веће за област уметности и вештина 2022/23. 

Руководилац –Ружица Миљковић

Стручно већеза уметност, културу и спортчине:Дражена Трајковић,Тања Николић ,Татјана Илић, Ја-сминка Мирковић,Невена Ђукановић,Ружица Миљковић,Станица Јанковић, Сузана Момић,Дубравка Косић,Александар Марковић,Слободан Животић,Михаило Миловановић и Растко Гулан

 

Стручно веће технике и информатике за школску 2022 /23. годину

Руководилац стручног већа:Зорица Радивојевић

Стручно веће технике и информатике чине:Вера Трендафилоски, Вера Шалипур, Ненад Бјелобаба, Зорица Радивојевић,Жарко Станковић, Милица Штрбац, Ивана Динић, Андријана Марковић, Југослава Аћимовић, Милош Ђорић, Ивана Антић, Томислав Теофиловић и Светлана Јакшић

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ЗА ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ И ВЕРСКУ НАСТАВУ

Руководилац стручног већа: Милена Новаковић

Стручно веће за грађанско васпитање и верску наставу чине:Мирјана Симић, Јелена Вишњић, Оливера Пешут, Бранислав Марјановић,Милена Новаковић и Томислав Ђокић.