ОШ "Никола Тесла", Винча

esdnevniklogo
large Google Classroom
rasporednastave 1
asdad

♥ ОШ "Никола Тесла" Винча ♥

za osmake

logo mpntr.png
1 39 (2)

Бројач посета

1385759

Учење на даљину

ucenje na daljinu

Изградња ОШ „Никола Тесла” у Лештанима

 

20210327 201201

COVID - 19 едукативни материјал

Календар

пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

СПИСАК ЧЛАНОВА ШКОЛСКИХ ТИМОВА

СПИСАК ЧЛАНОВА ШКОЛСКИХ ТИМОВА

РЕДАКЦИЈА ВИНЧАНСКОГ ПИСМА

( ШКОЛСКИ ЧАСОПИС )

ТИМ ЗА УРЕЂЕЊЕ ШКОЛЕ

СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈ ШКОЛСКОГ ПРОГРАМА

1.Томислав Теофиловић

2.Зорица Брцан

3.Наташа Ђаниш

4.Сања Златановић

5.Драгана Радмановић    

6.Марина Попађиноски

7.Слађана Ивановић

8.Милица Крсмановић

9.Весна Слијепчеић

10.Силвана Христов

11.Бранка Алимпијевић

12.Марина Лукић

1.Ненад Бјелобаба        17.Татјана Павловић

2.Растко Гулан              18.Маја Анђелковић

3.Сандра Бабић.....

4.Драган Павловић

5.Драгољуб Чупковић  .

6.Снежана Поповић

7. Драгана Станковић

8. Данијела Миљковић

9.Милоје Апостоловић

10.Лидија Сојкић

11.Сања Златановић

12.Тања Војиновић

13.Мирјана Илић

14.Јасмина Васковић

15. Вера Трендафилоски 

16.Снежана Адамовић

1.Снежана  Ракић        

2.Драгољуб Гачић          

3.Виола Ћул

4.Драгољуб Чупковић

5.Дивна Баштовановић

6.Марина Попађиноски

7.БиљанаМилев

8.Зорица Радивојевић

9.Милена Новаковић

10.Ружица Миљковић

ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ОД ДИСКРИМИНАЦИЈЕ,НАСИЉА,ЗЛОСТАВЉАЊА И ЗАНЕМАРИВАЊА

СТРУЧНИ АКТИВ ЗА  ШКОЛСКО  РАЗВОЈНО ПЛАНИРАЊЕ

1.Драгољуб Гачић                                          13.Сузана Џолић

2.Биљана Бранковић                                      14.Драгана Ранковић    

3.Мирјана Стаменковић                                15.Слободанка Дошић

4.Снежана Ракић

5.Виола Ћук

6.Љиљана Јовић

7.Валентина Шербић

8.Драгана Радмановић

9.Сузана Ристић

10.Дражена Вјештица

11.Тања Војиновић

12.Весна Писаревић

1.Виола Ћук                   15.Весна Путниковић                   

2.Драгољуб Гачић          16.Стана Јанковић

3.Ненад Бјелобаба          17.Данијела Миликић              

4.Јована Петровић          18.Татјана Илић                   

5.Виолета Сандуловић   19.Љиљана Јовић

6.Весна  Будимир

7.Тања Арсић          

8.Сузана Ристић      

9.Сузана Момић.                

10.Марија Марковић

11.Ивана Живанчевић           

12.Весна Ђорђевић                

13.МирјанаСтамeнковић             

14.Милоје Апостоловић



ТИМ ЗА ПРИПРЕМУ ПРИРЕДБИ У ШКОЛИ

ТИМ ЗА САМОВРЕДНОВАЊЕ

ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНУ ОРИЈЕНТАЦИЈУ УЧЕНИКА

1.Марина Попађиноски

2.Весна Путниковић

3.РужицаМиљковић

4.Невена Ђукановић

5.Драгана Радмановић

6.Биљана Милев

7.Љиљана Живановић

8.Силвана Христов

9.Бранка Алимпијевић

10.Слободанка Чокеша

11.Јована Петровић

12.Јелена Вишњић

13.Мелита Петковић

14.Валентина Шербић

15.Богдан Јукић

16.Драган Вукомановић

17.Славица И. Младеновић

18.Зорана Срдић

19.Иван Топаловић

1.Стефан Степановић

2.Милена Ђендић

3.Наташа Ђаниш Митровић

4.Маја Мартић

5.Јасмина Пантић

6.Љиљана Николић

7.Снежана Калађурђевић

8.Љиљана Јовић

9.Маја Димић

10.Бојана Лековић

11.ЈованаЛајхнер

12.Наташа Миодраговић

13.Љубица Крстић

14.Зорица Јанковић

15.Слађана Петровић

1.Јелена Стојадиновић

2.Виола Ћук

3.Мирјана Стаменковић

4.Снежана Ракић

5.Весна Писаревић

6.Данијела Миликић

7.Бранка Мијовић

8.Вера Шалипур

9.Станица Јанковић

10.Славица Младеновић

11.Љиљана Николић

12.Зорица Брцан

13.Ивана Живанчевић

14.Богдан Јукић

15.Марина Попађиноски

16.Љиљана Јовић

ТИМ ЗА ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ КВАЛИТЕТА И РАЗВОЈ УСТАНОВЕ

1.Драгољуб Гачић                            10.Љиљана Живановић

2.Светлана Јакшић                           11.Биљана Ковић Ђурђевић

3.Светлана Суводолац                     12..Лидија Сојкић

4.Снежана Ракић                              13.Јасмина Фиљијовић

5.Љиљана Јовић                               

6.Јелена Вишњић 

7.Драгана Мегла 

8.Весна Слијепчевић 

9.Драгана Радмановић

ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ДЕЦЕ НА ИНТЕРНЕТУ

ТИМА ЗА САРАДЊУ СА РОДИТЕЉИМА

ТИМ ЗА ИНКЛУЗИЈУ

1.Зорица Радивојевић

2.Вера Шалипур

3.Александра Марковић

4.Бранислав Живковић

5.Мирјана Стаменковић

6.Богдан Јукић

7.Мелита Петковић

8.Маја Мартић

9.Мирјана Личина

10.Светлана Јакшић 

.

1.Сузана Момић

2.Гордана Томић

3.Милица Матичић

4. Сања Златановић

5.Ђорђе Јеремић

6.Милица Симић

7.Љиљана Живановић

8.Гордана Тошић

9.Снежана Поповић

10.Данијела Миљковић

11. Дражена Вјештица

12.Зорица Брајовић

1.Мирјана Стаменковић(коорд..)

2. Снежана Ракић

3. Љиљана Јовић

4.Виола Ћук

5.Вера Танасијевић

6.Зорица Брцан

7.Јована Петровић

8.Славица М.Ивановић

9.Тања Николић

10.Тања Арсић

11.Ивана Живковић

12.Беким Емини 

13.Теодора Стојковић, ученица

14.Тања Белензада

ТИМ ЗА РАЗВОЈ МЕЂУПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНЦИЈА И ПРЕДУЗЕТНИШТВА

ТИМ ЗА САРАДЊУ СА ЦРВЕНИМ  КРСТОМ

1. Снежана Ракић 

2. Љиљана Јовић

3. Бранка Алимпијевић

4. Андријана Марковић

5. Дражена Трајковић 

6. Љиљана Николић кординатор Тима

7. Ивана Јанковић 

8. Мирјана Стаменковић 

9. Виола Ћук,

10. Силвана Христов

11. Далиборка Турајлић 

12. Александра Борисов 

1.Драгана Радмановић

2.Оливера Пешут

3.Драгана Станковић

4.Милица Матичић

ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ 

ТИМ ЗА WEB ПРЕЗЕНТАЦИЈУ ШКОЛЕ

ТИМ ЗА ДЕЧЈУ НЕДЕЉУ

1.Славица И. Младеновић

2.Ненад Бјелобаба 

3.Драгољуб Гачић

4.Татјана Војиновић

5.Љиљана Николић

6.Биљана Милев

7.Виола Ћук

8.Марија Марковић

1.Томислав Теофиловић 

2.Вера Шалипур 

3.Ненад Бјелобаба

4.Милица Штрбац

1.Дражена Вјештица

2.Ружица Миљковић

3.Татјана Јовановић Павловић

4.Весна Ђорђевић

5.Виолета Сандуловић

6.Тања Николић

7.Слободан Животић

8.Марија Живановић

Тим за превентивну и здравствену заштиту

1.Љиљана Јовић                          4.Ивана Вулетић

2.Светлана Пантић                      5.Иван Топаловић

3.Станица Јанковић