ОШ "Никола Тесла", Винча

esdnevniklogo
large Google Classroom
rasporednastave 1
asdad

♥ ОШ "Никола Тесла" Винча ♥

za osmake

logo mpntr.png
1 39 (2)

Бројач посета

1341943

Учење на даљину

ucenje na daljinu

Изградња ОШ „Никола Тесла” у Лештанима

 

20210327 201201

COVID - 19 едукативни материјал

Јавне набавке

Календар

пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Разредне старешине

ОДЕЉЕЊСКЕ СТАРЕШИНЕ

 

14.РАЗРЕДА

 

Оде-љење

Одљењски

старешина

Организа-

циона

јединица

Оде-љење

Одељењски           

старешина

Организа-циона јединица

I-1

Драгана Станковић

МШ Винча

I-2

Вера Танасијевић 

МШ Вин.

I-3

Татјана Максимовић

МШ Винча

I-4

Сања Златановић

МШ Вин.

I-5

Иван Топаловић

МШ Винча

I-6

Татјана Павловић  

МШ Вин.

II-2

Биљана Милев

МШ Винча

II-1

Љиљана Живановић

МШ Вин.

II-4

Маја Димић

МШ Винча

II-3

Светлана Пантић

МШ Вин.

II-6

Драгана Радмановић

МШ Винча

II-5

Данијела Миљковић  

МШ Вин.

III-1

Дубравка Плавшић

МШ Винча

III-2

Милица Матичић

МШ Вин.

III-3

Весна Будимир  

МШ Винча

III-4

Гордана Томић  

МШ Вин.

III-5

Слађана Ивановић

МШ Винча

III-6

Весна Писаревић

МШ Вин.

IV-2

Тања Перишић

МШ Винча

IV-1

Снежана Калађурђевић

МШ Вин.

IV-4

Лидија Сојкић

МШ Винча

IV-3

Татјана Јовановић

МШ Вин.

IV-6

Бојана Лековић  

МШ Винча

IV-5

Бојана Коџић

МШ Вин.

I-7

Светлана Суводолац

ИО Лешт.

I-9

Виолета Сандуловић

ИО Болеч

I-8

Драган Вукомановић

ИО Лешт.

I-10

Јасмина Пантић

ИО Болеч

I-12

Стефан Степановић

ИО Лешт.

     

II-7

Славица Ивановић  

ИО Лешт.

II-9

Мирјана Илић  

ИО Болеч

II-8

Весна Арсић  

ИО Лешт.

II-10

Јасмина Васковић  

ИО Болеч

II-12

Дражена Вјештица

ИО Лешт.

     

III-7

Весна Ивић

ИО Лешт.

III-9

Тања Брадић

ИО Болеч

III-8

Весна Ђорђевић

ИО Лешт.

III-10

Анђела Топаловић

ИО Болеч

III-12

Милица Веселиновић

ИО Лешт.

     

IV-7

Гордана Тошић

ИО Лешт.

IV-9

Валентина Шербић

ИО Болеч

IV-8

Ђорђе Јеремић

ИО Лешт.

IV-10

Мелита Петковић

ИО Болеч

I-11

Марија Тракиловић

ИО Рит.

II-11

Кристина Живковић

ИО Рит.

III-11

Јована Петровић

ИО Рит.

IV-11

Весна Путниковић   

ИО Рит.

 

5 – 8. РАЗРЕДА

 

Одељење

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

Одељење

ОДЕЉЕЊСКИ

СТАРЕШИНА

ВИНЧА

V-1

Весна Слијепчевић 

V-2

Далиборка Турајлић 

V-3

Марија Ристић Животић

V-4

Богдан Јукић

V-5

Јелена Стојановић Вишњић

V-6

Биљана Ковић Ђурђевић

V-9

Жарко Станковић

V-10

Јелена Аћимовић

VI-2

Татјана Војиновић

VI-1

Бранислав Живковић

VI-4

Наташа Миодраговић

VI-3

Сузана Дојчиновић

VI-6

Дражена Трајковић

VI-5

Драгана Мегла

VI-10

Бранка Мијовић

VI-9

Силвана Христов

   

VI-12

Милица Штрбац

VII-1

Слободанка Чокеша

VII-2

Ивана Јанковић

VII-3

Наташа Ђаниш

VII-4

Биљана Бранковић

VII-5

Дивна Баштовановић

VII-6

Љубица Крстић

VII-9

Слободан Животић

VII-10

Ивана Живанчевић

VIII-2

Вера Шалипур

VIII-1

Татјана Арсић

VIII-4

Зорица Јанковић

VIII-3

Зорица Радивојевић

VIII-6

Марина Попађиноски

VIII-5

Тања Николић

VIII-10

Станица Јанковић

VIII-9

Ивана Живковић

ЛЕШТАНЕ

V-7

Ненад Бјелобаба

V-8

Светлана Јакшић

VI-8

Јована Лајхнер

VI-7

Љиљана  Николић

VII-7

Зорица Брцан

VII-8

Оливера Кличковић

VIII-8

Југослава Аћимовић

VIII-7

Александра Борисов

РИТОПЕК

V-11

Милица Живановић

   

VI-11

Сузана Ристић

   

VII-11

Сандра Бабић

   

VIII-11

Јована Илић